Extension USB3.2 Type-C PD Uzatma Kablosu 100W 20Gbps 4K@60Hz 3 Metre
Ürün Kodu: T27154
Renk :
  • Siyah
324,80 TL
Fiyat Alarmı
  • Ürün Özellikleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Teslimat & İade
Extension USB3.2 Type-C PD Uzatma Kablosu 100W 20Gbps 4K@60Hz 3 MetreZore Extension, şarj deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için tasarlandı! Bu hızlı şarj kablosu, Thunderbolt 3, USB-C ve DisplayPort cihazlarınıza video ve veri göndermek için herhangi bir USB-C'ye bağlanmanızı ve uzatma yapmanızı sağlar. 

Type-C PD 100W uzatma kablo sizlere ultra hızlı ve güvenli şarj imkanı da sunuyor. Type-C PD destekli tüm cihazlarla tam uyumlu olan bu kablo sayesinde, cihazlarınızı en yüksek performansla şarj edebilirsiniz.

Yumuşak ultra esnek silikon yapısı ve cilt dostu malzemesiyle de Extension kablo, kullanım konforunuza büyük önem verir. Kablo kırılma ve bükülmelerini önleyen özel silikon port koruması ile güvenle kullanmanızı garanti eder ve naylon örgülü yapısı sayesinde kablo karışmalarını önler. Tüm bunların yanında kablo, 4K görüntü kalitesini ve 60Hz ekran yenileme hızını destekler. Güçlü bir bağlantı ile istikrarlı bir şarj ve veri aktarımı deneyimi yaşamanızı sağlar.

Bu kablonun en önemli özelliklerinden biri olan 10Gbps hızlı data aktarım özelliğiyle saniyede 505 MB yazma ve 548 MB okumayı destekler.

Extension Type-C PD Şarj ve Data Uzatma Kablosu, teknolojiye tutkulu kullanıcılar için tasarlandı. Şık ve dayanıklı yapısıyla bu kabloyla günlük hayatınızı kolaylaştırabilir, cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Şarj deneyiminizi en üst seviyeye çıkarmak için tercihinizi bu kablomuzdan yana kullanın!
Daha Fazla Kablolar
Daha Fazla Musal