Go Des GD-HD922 360 Derece Dönebilen Magnetik Eğimli ve Düz Zemin Araç Telefon Tutucu
Ürün Kodu: 8683886778342
323,90 TL
Fiyat Alarmı
  • Ürün Özellikleri
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Teslimat & İade

Go Des GD-HD922 360 Derece Dönebilen Magnetik Eğimli ve Düz  Zemin Araç Telefon TutacağıHer Yolculuğunuzda Güvende ve Göz Önünde!

Yolculuk yaparken cep telefonu kullanmak artık çok daha güvenli ve konforlu! Go-Des GD-HD922 ile tüm cep telefonları, GPS veya PDA cihazlarınızı güvende tutabilirsiniz. Güçlü manyetik yapısı sayesinde en engebeli yollarda bile telefonunuz sabit kalır.


Her Açıdan Kullanım Kolaylığı:

Bu telefon tutucusu 360 derece dönebilen başlık yapısı sayesinde, telefonunuzu istediğiniz açıda sabitleyebilir ve görüş alanınızı genişletebilirsiniz. Araç göğüs yüzeyine rahatça monte edilebilir, 180 derece açıyla dikey hareket edebilir…


Güçlü ve Güvenli:

Bu manyetik telefon tutucu, güçlü mıknatısları sayesinde telefonunuzu sıkıca tutar. Kuvvetli yapışma özelliği, tutucunun çoğu yüzeye güvenli bir şekilde yapışmasını ve kolayca çıkarılmasını sağlar. Kaliteli mıknatıslar, cihazınızı daha da güvenli ve stabil hale getirir.


Teknik Özellikler:

Bu ürün, 5.5 - 6.5 inç büyüklüğündeki en yeni büyük telefonlar da dahil olmak üzere birçok farklı cihazı desteklemektedir. Manyetik başlıkta yer alan 4 güçlü mıknatıs, telefonunuzu sarsıntılardan etkilenmeden sabit tutar. Ayrıca, tam ekran görüntüsü ve şok emici tasarımı sayesinde optimal bir görüntüleme deneyimi sunar.


Sonuç Olarak:

Go-Des GD-HD922 Manyetik Araç Telefon Tutucusu, her yolculuğunuzu daha güvenli ve daha konforlu hale getirir. Ayarlanabilir, taşınabilir, esnek ve dayanıklı yapısıyla, siz nereye; GD-HD922 oraya!